DOROSTENCI VYHRÁLI MALOU CENU BESKYD


V neděli 19.6. 2016 jsme vyrazili s našimi týmy dorostenek a dorostenců na antukový turnaj v Raškovicích. Dohromady se zde sešlo 21 týmů (4 chlapecké a 17 dívčích).

Kluci měli za soupeře 2 týmy z Beskyd a celek z Ostravy. Hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety. Za celý den jsme nenašli přemožitele. Točili jsme sestavy, aby si všichni zahráli a vyzkoušeli jsme si různé herní varianty. Bylo na nás vidět, že už se skoro měsíc pohybujeme v rámci tréninků na antukovém povrchu. Kluci hráli bojovně a po delší pauze si mohli zase vyzkoušet zápasové nasazení. Bylo evidentní, že je volejbal baví. Všichni jsme táké rádi, že Matyáš Kuboš vyvázl pouze s drobnou oděrkou hlavy, kterou si způsobil při srážce s kůlem při rozcvičce. Po krátkém ošetření zvládl turnaj dohrál a prokázal tak, že je bojovník s tvrdou hlavou.

Hráli jsme ve složení: Matyáš Kuboš, Martin Šanda, Ondra Rýc, Tomáš Koptík, Dan Hurtík, Honza Kubeša, Jirka Krejsa a Lukáš Kuráň

Holky měly turnaj obsazen kvalitněji. Byly nasezeny do pěti členné skupiny a svá utkání odehrály v nově postavené víceúčelové hale (taková by se nám v Novém Jičíně taky líbila). Ve skupině skončily na druhém místě a to velice těsně (měly pouze horší poměr setů). Následně se přesunuly na antukový povrch, kde v prvním kole pavouka prohrály po bojovném výkonu s týmem juniorek z Frýdku Místku. Umístily se tak na 5.-8. místě.

Složení týmu dorostenek: Pavla Košárková, Karolína Žváčková, Lucie Friedecká, Lucie Rubinová, Tereza Purmenská, Jana Danihelová, Dominika Návratová a Kateřina Chalupová

Turnaj byl výborně zorganizován a za pozvání děkujeme Volejbalovému klubu Raškovice.


datum: 19.6. 2016 autor: Jakub Karásek
Copyright © 2016 Volejbalový oddíl TJ Nový Jičín | Designed by Kyuubi | Admin

PŘIDEJ SE K NÁM!

Baví tě míčové hry?

Jsi týmový/á hráč/ka?

Tak neváhej a přijď to zkusit!

VOLEJBAL je krásný sport,

který ti může mnoho nabídnout.

Více informací ZDE.

FACEBOOK

PARTNEŘI

MÉDIA