ŽENY OVLÁDLY VOLEJBALOVÉ HODSLAVICE


Tento víkend (2.-3.7. 2016) se konal 43. ročník tradičního volejbalového turnaje v Hodslavicích, ze kterého si náš ženský tým odvezl parádní první místo! Turnaj byl rozdělen do 3 kategorií: kategorie mužů I. třídy (10 týmů), kategorie mužů II. třídy (13 týmů) a kategorie žen (16 týmů). Sobota byla slunečná, horká a pro hráče náročná. Probuzení do deštivé a studené neděle také nebylo příjemné, ale turnaj se bez problémů podařilo dohrát do konce.

Naše ženy hrály pod jménem Falešná forma a za celý víkend prohrály pouze jediný zápas ve skupině s týmem se jménem 7 samic. S tímto družstvem se naše holky potkaly znovu ve finále, kde sice nezačaly nejlépe (prohrávaly 0:7 v prvním setu), ale poté se rozjely a porazily svého soupeře 2:0 na sety. Eliška Jurasová byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.

Sestava žen (Falešná forma): Lenka Václavíková, Hana Karásková, Lenka Kohoutová, Eliška Jurasová, Kateřina Kohoutová, Kateřina Vašinová a Iva Bujnošková.

Turnaje 2. třídy mužů se zúčastnili také naši kluci. Náš generačně bohatý tým (1 starší žák, 3 kadeti, 1 junior a 2 muži) nepostoupil z osmifinále po vyrovnaném boji s Metylovicema (prohra 1:2 na sety), a tak se umístil na děleném 5.-8. místě.

Sestava mužů (Lampy): Tomáš Kopecký, Matyáš Kuboš, Martin Šanda, Ondra Rýc, Jirka Krejsa, Jakub Karásek a Igor Boček.

DĚKUJEME za superní výsledeky, reprezentaci našeho klubu a oboum týmům GRATULUJEME! Také děkujeme pořadatelům za vydařený turnaj.


datum: 3.7. 2016 autor: Jakub Karásek
Copyright © 2016 Volejbalový oddíl TJ Nový Jičín | Designed by Kyuubi | Admin

PŘIDEJ SE K NÁM!

Baví tě míčové hry?

Jsi týmový/á hráč/ka?

Tak neváhej a přijď to zkusit!

VOLEJBAL je krásný sport,

který ti může mnoho nabídnout.

Více informací ZDE.

FACEBOOK

PARTNEŘI

MÉDIA