PROGRAM VOLEJBALU V NOVÉM JIČÍNĚ NA ŘÍJEN 2017


V letošní sezóně jsme pro Vás nově připravili měsíční programy ve formě plakátů na všechna domácí utkání našich týmů. Začínáme ŘÍJNEM. TĚŠÍME SE NA VÁS!

datum: 1.10. 2017 autor: Jakub KarásekPOHYBOVÉ HRY PRO DĚTI 4. a 5. TŘÍD VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018


5. září 2017 otevíráme nový kroužek POHYBOVÝCH HER pro děti 4. a 5. tříd ve školním roce 2017/2018. Tréninky budou probíhat vždy v úterý a čtvrtek od 14:30 do 16:00 na Hale ABC (u zimního stadionu). Případní zájemci jsou vítáni na kterémkoliv tréninku (sportovní oblečení, pevnou obuv a pití s sebou).

Naše tréninky jsou zaměřeny na všeobecný rozvoj pohybových dovedností dětí. Hrajeme míčové hry, provádíme různé soutěže a závodivé hry. Učíme se základům volejbalu, atletiky a gymnastiky.

Více informací ZDE...

datum: 3.9. 2017 autor: Jakub Karásek41. SOUSTŘEDĚNÍ V ŽAMBERKU


V pondělí 7.8. 2016 naše družstva odstartovala přípravu na nadcházející sezónu. Muži a dorostenci začali trénovat doma v Novém Jičíně a žákovské týmy odcestovaly na 41. Soustředění v Žamberku. Jak vše probíhalo se dočtete ZDE...datum: 29.8. 2017 autor: Jakub KarásekMÁME DALŠÍ MISTRY KRAJSKÉHO PŘEBORU!


19.3.2017 se naši mladší žáci stali přeborníky Moravskoslezského kraje. Klukům gratulujeme a přejeme další úspěchy v kvalifikaci na mistrovství republiky.

Náš klub reprezentovali: Jakub Plesník, Kryštof Černoch, Tomáš Havlásek, Lukáš Barvík, Ondřej Staněk, Jan Kamas, Vítek Mička, Václav Kratochvíl, Jan Mičulka, Jakub Raitr a Matěj Spišák

datum: 21.3. 2017 autor: Jakub KarásekNOVÝ JIČÍN ZVÍTĚZIL V MORAVSKOSLEZSKÉM PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ VE VOLEJBALU 2017


V neděli 26.2. proběhl závěrečný turnaj Moravskoslezského krajského přeboru ve volejbalu st. žáků. Letošní ročník, kterého se zúčastnilo 17 týmů, byl velkou dominancí volejbalového oddílu TJ Nový Jičín, kterému se podařilo v této nejvyšší žákovské soutěži zvítězit v šesti ze sedmi turnajů! Tím si už před závěrečným turnajem zajistil titul:

PŘEBORNÍK MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE PRO ROK 2017! Číst dále...

datum: 3.3. 2017 autor: René BártaINFORMACE K 41. SOUSTŘEDĚNÍ V ŽAMBERKU


Pořádáme 41. ročník tradičního volejbalové soustředění v Žamberku. Veškeré informace naleznete v přiloženém dokumentu:

POKYNY PRO ÚČASTNÍKY A PŘIHLÁŠKA: ZDE KE STAŽENÍ

datum: 13.2. 2017 autor: Jakub Karásek40. SOUSTŘEDĚNÍ V ŽAMBERKU


V pondělí 8.8. 2016 náš klub odstartoval přípravu na nadcházející sezónu. Kde jinde, než v Žamberku? Letos tato tradice slavila jubilejní 40. narozeniny. Pojďme si říct, jak vše probíhalo. Číst dále...

datum: 30.8. 2016 autor: Jakub KarásekŽENY OVLÁDLY VOLEJBALOVÉ HODSLAVICE


Tento víkend (2.-3.7. 2016) se konal 43. ročník tradičního volejbalového turnaje v Hodslavicích, ze kterého si náš ženský tým odvezl parádní první místo! Turnaj byl rozdělen do 3 kategorií: kategorie mužů I. třídy (10 týmů), kategorie mužů II. třídy (13 týmů) a kategorie žen (16 týmů). Sobota byla slunečná, horká a pro hráče náročná. Probuzení do deštivé a studené neděle také nebylo příjemné, ale... Číst dále...

datum: 3.7. 2016 autor: Jakub KarásekGRATULUJEME VŠEM ABSOLVENTŮM


Uvědomujeme si, že vzdělání našich hráčů je VELICE DŮLEŽITÉ, snažíme se je maximálně podporovat a jsme pyšní za jejich studijní úspěchy.

Letošní úspěšní absolventi vysokých a středních škol: Daniel Rýc, Dominik Mikoška, Lukáš Kuráň, Petr Ordelt, Jiří Krejsa, Milan Konečný, Kristián Daniško, Renáta Kyselá a Vanda Petřkovská.

Všem úspěšným absolventům gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů při dalším studiu a v profesním životě.

datum: 19.6. 2016 autor: Jakub KarásekDOROSTENCI VYHRÁLI MALOU CENU BESKYD


V neděli 19.6. 2016 jsme vyrazili s našimi týmy dorostenek a dorostenců na antukový turnaj v Raškovicích. Dohromady se zde sešlo 21 týmů (4 chlapecké a 17 dívčích).

Kluci měli za soupeře 2 týmy z Beskyd a celek z Ostravy. Hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety. Za celý den jsme nenašli přemožitele. Točili jsme sestavy, aby si všichni zahráli a vyzkoušeli jsme si různé herní varianty. Bylo na nás vidět, že už se skoro měsíc pohybujeme v rámci tréninků na antukovém povrchu. Kluci hráli bojovně a po delší pauze si mohli zase vyzkoušet zápasové nasazení. Bylo evidentní, že je volejbal baví. Číst dále...

datum: 19.6. 2016 autor: Jakub KarásekROZJÍŽDÍME NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!!!


Rozhodli jsme se zapracovat na vzájemné komunikaci s našimi hráči, jejich rodiči, fanoušky našeho klubu, širokou veřejností a prostě s každým kdo se zajímá o volejbal v Novém Jíčíně.

V první řadě je třeba říct, že autorem (od designu až po obsah) a administrátorem těchto stránek jsem já, Jakub Karásek. V tomto odvětví, jsem naprostým nováčkem a toto jsou první stránky, které jsem vytvořil. Vše se učím a postupně tak budu vylepšovat i tyto stránky. Budu rád za každou radu, námět na zlepšení či jakýkoliv poznatek. Proto mě neváhejte kontaktovat.

Stránky mají hlavně informativní účel a měly by pokrýt to, co nezvládá naše FACEBOOKOVÁ stránka. V sekci novinky se budou objevovat články o našich úspěších i porážkách, pozvánky na utkání a další zajímavosti.

Odkazy na aktuální výsledky a soupisky jednotlivých věkových kategorií zatím nejsou funkční. Jakmile bude zveřejněno rozlosování soutěží na příští sezónu, odkazy propojím. Stejně tak budou aktualizovány i týmové fotografie.

Neváhejte a projděte si strukturu našich nových stránek.

datum: 15.6. 2016 autor: Jakub Karásek


<- 1 - 2 ->


Copyright © 2016 Volejbalový oddíl TJ Nový Jičín | Designed by Kyuubi | Admin

PŘIDEJ SE K NÁM!

Baví tě míčové hry?

Jsi týmový/á hráč/ka?

Tak neváhej a přijď to zkusit!

VOLEJBAL je krásný sport,

který ti může mnoho nabídnout.

Více informací ZDE.

FACEBOOK

PARTNEŘI

MÉDIA