ÚSPĚCHY STARŠÍCH ŽÁKŮ V LETOŠNÍ SEZÓNĚ


S příchodem jara nám postupně končí i jednotlivé soutěže. Pozorný fanoušek Novojičínského volejbalu si jistě všiml, že naši starší žáci prožívají výbornou sezónu.

Lotos mají kluci z 8. a 9. třídy soutěžní program opravdu nabitý. Starší žáci letos startují v Regionální lize kadetů, Krajském přeboru a Českém poháru. Podařilo se jim kvalifikovat se na mistrovství ČR starších žáků a také nás čeká Mistrovství ČR základních škol a Olympiáda mládeže. Je toho opravdu hodně a musíme říct, že si zatím nevedeme vůbec zle. Takto se nám dařilo doposud:


REGIONÁLNÍ LIGA KADETŮ:

V sobotu 3.3. se odehrála poslední utkání regionální ligy kadetů. Soutěž to byla velice vyrovnaná a napínavá a o celkovém pořadí rozhodoval každičký bod. My jsme tuto soutěž hráli pouze se staršími žáky, kteří zde sbírali cenné zkušenosti. Kluci celý rok poctivě makali a vybojovali si krásné 2. místo.
Odkaz na celkovou tabulku --->
ČESKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Dosavadní letošní nevětší úspěch slavili naši kluci šikovní v Českém Poháru. Ten se konal 16.-18.3. v Hradci Králové. Zde naši borci urvali senzační bronzové medaile. Tato soutěž byla velice napínavá a o jednotlivých pozicích rozhodoval každý vyhraný set. Nakonec to ale vyšlo a my tak můžeme slavit párádní výsledek. Nesmíme zapomenout na individuální ocenění. Tomáš Havlásek byl vyhlášen jako nejužitečnější hráč turnaje. Jak vypadalo slavnostní předávání medailí, se můžete podívat v následujícím videu...


Naši kluci s bronzem na krku


Takhle ta kráska vypadá


Tomáš Havlásek - nejúžitečnější hráč turnajeKRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ:

Kluci se vneděli 25.3. stali mistry Krajského přeboru. Titul je to opravdu zasloužený, protože za celou dobu (7 turnajů) neprohráli jediný zápas. Důležité je ale zmínit, že naše Béčko obsadilo celkovou 4. příčku. Bramborová pozice je sice nepopulární, ale nadruhou stranu: MÁME 2 ŠPIČKOVÉ TÝMY V NAŠEM KRAJI!!! To zní moc krásně. Díky kluci.Foto s těma, bez kterým by to rozhodně nešlo. Děkujeme!


Dosavadní výsledky jsou opravdu výborné a kluci si zaslouží velikou pochvalu. Zároveň je ale nutné zmínit, že nám sezóna ani zdaleka neskončila a ty důležité boje jsou teprve před námi. Nesmíme proto usínat na vítězných vavřínech, ale je nutné zůstat pevně nohama na zemi a svědomitě se připravovat na další boje o republikové medaile.

Musíme moc poděkovat skvělým, výborným, nejlepším a velice velice obětavým rodičům za jejich pomoc, podporu nadšení a zápal. Bez VÁS by to nešlo. DĚKUJEME!


datum: 25.3. 2018 autor: Jakub Karásek
Copyright © 2016 Volejbalový oddíl TJ Nový Jičín | Designed by Kyuubi | Admin

PŘIDEJ SE K NÁM!

Baví tě míčové hry?

Jsi týmový/á hráč/ka?

Tak neváhej a přijď to zkusit!

VOLEJBAL je krásný sport,

který ti může mnoho nabídnout.

Více informací ZDE.

FACEBOOK

PARTNEŘI

MÉDIA