Naše Týmy

„Přátelství je součást lidského štěstí.“

Jan Werich

2. liga žen

Ženy A týmNaše ženy jsou výkladní skříní našeho klubu. Holky se dlouhodobě umísťují na předních příčkách druhé ligy žen.

Krajský přebor

Ženy B tým

B tým se skládá ze zasloužilých matek a našich bývalých ligových hráček. V krajském přeboru předvádí vynikající výkony.

Trenér: Iva Bártová

2. liga mužů

MužiKluci hrajou skupinu C druhá ligy mužů. Pravidelně svádějí boje o umístění v polovině tabulky. Soutěž má vynikající úroveň a je výbornou přípravou pro naše mladé hráče, kteří zde nabírají potřebné herní zkušenosti.

Trenér: Jakub Karásek

1. liga juniorek

JuniorkyJuniorky v sezóně 2018/2019 postoupily do první ligy, ve které hned druhý rok předváděly parádní výkony.

Trenér: Jana Šuríková

Extraliga juniorů/1. liga juniorů

JuniořiV kategorii juniorů máme hned 2 týmy. Áčko nastupuje v Extralize juniorů a patří tak mezi nejlepších 15 týmů v republice. Béčko hraje 1. ligu juniorů, kde pravidelně obsazuje horní příčky.

Trenéři: Jakub Karásek, Luděk Karásek

1. liga kadetek

KadetkyNaše kadetky hrají 1. ligu. Do této soutěže se pravidelně přihlašuje soustu kvalitních týmů, a tak o dobré zápasy není nouze.

Trenéři: Jana Šuríková, Marcela Kvitová

Extraliga kadetů/regionální liga kadetů

KadetiV kategorii kadetů máme 2 týmy. A tým hraje extraligu, ve které bojuje 20 nejlepších republikových týmů. B tým nastupuje v regionální lize.

Trenéři: Jakub Karásek, Luděk Karásek

Krajský přebor starších žákyň/Český pohár žákyň

Starší žákyněDo kategorie starších žákyň patří holky, které chodí do sportovních tříd 8. a 9. ročníku na naší partnerské škole Komenského 66. Do soutěží máme přihlášené celkem 3 týmy. Holky hrají Krajský přebor, Český pohár a také se pravidelně účastní Mistrovství ČR základních škol.

Trenéři: Jana Šuríková, Marcela Kvitová, Iva Bartová

Krajský přebor starších žáků/Český pohár žáků

Starší žáciDo této kategorie patří kluci 8. a 9. ročníku sportovních třích ZŠ Komenského 66. Kluci předvádí skvělé výkony v soutěžích Krajský přebor, Český pohár a na Mistrovství ČR základních škol. V této kategorii máme celkem 2 týmy.

Trenéři: Oldřich Valenta, Jakub Karásek, René Bárta

Krajský přebor mladších žákyň

Mladší žákyněV mladších žákyních nám nastupují celkem 3 týmy. Holky chodí do 6. a 7. ročníku do sportovních tříd a bojují o medaile v Krajském přeboru a na Mistrovství ČR.

Trenéři: Jana Šuríková, Marcela Kvitová, Monika Pecníková

Krajský přebor mladších žáků

Mladší žáciMladší žáci jsou kluci, kteří navštěvují 6. a 7. ročník na naší sportovní škole. Stejně jako jejich spolužačky hrají Krajský přebor a mají možnost kvalifikovat se na Mistrovství ČR. V soutěžích máme přihlášené 2 týmy.

Trenéři: Oldřich Valenta, Jakub Karásek, René Bárta

Minivolejbal

PřípravkaDo přípravky chodí děti 3., 4. a 5. tříd z celého města a okolí. Hrají přehazovanou a učí se základům volejbalu.

Trenéři: Oldřich Valenta, Marcela Kvitová