Jsme Vlci!

My vlci jsme velmi společenští tvorové. Žijeme ve smečkách podobných rodině a utváříme přátelské svazky na celý život. Dokážeme se mezi sebou snadno dorozumívat. Vytím se shromažďujeme před lovem, oslavujeme úspěch či vyhlašujeme poplach. V dobrém rozmaru si vyjeme jen tak pro radost.

Týmová spolupráce nám přináší výhodu při lovu, kdy kořist společně štveme. Loveckou taktiku máme založenou na souhře a spolupráci s ostatními členy smečky. Jako jeden se vydáváme vstříc kořisti, která nemá nejmenší tušení, co na ni máme přichystáno. Společně bojujeme, společně vítězíme.

Vlk je majestátní zvíře, které, když dobře poznáte, tak si jej určitě zamilujete, protože se od něj můžeme i hodně naučit. Například rodinný a sociální život.

Klubový maskot

Vlk má všechny vlastnosti, které jsou důležité pro kolektivní sport. Náš nový maskot je nositelem této myšlenky a postupně ho plánujeme začlenit do všech našich věkových kategorií. Už v nadcházející sezóně některé naše týmy ponesou hrdý název Vlci Nový Jičín.

Také se můžete těšit na nové dresy s vlčí tématikou, které poprvé představí náš mužský tým při příležitosti prvního kola Českého Poháru. Ten se odehraje na Hale ABC v sobotu 18.9.


Vlčí vytí

Vlčí vytí patří jistě k přírodním hlasům, které v člověku vyvolávají nejsilnější emoce. Zkuste zavřít oči a zaposlouchat se do zvuku, které provázely člověka desetitisíce let. Možná, že ucítíte obdiv a možná i strach.